Jesteśmy do Państwa dyspozycji

  • Sebastian

    Witam Państwa serdecznie. Mam 35 lat i jestem z wykształcenia Informatykiem. Moja wiedza na temat komputerów rozwija się od lat 90-tych, a więc od czasów, kiedy pojawiały się pierwsze bardziej zaawansowane komputery, pracujące w środowisku Windows. Doświadczenie zdobywałem  w oparciu o systemy Windows 95,98,Me,Xp,Vista, Windows 7, Windows 8 składając zestawy komputerowe o różnych konfiguracjach na potrzeby klientów końcowych. Dziś rozwijam wiedzę na temat Windows 10, najnowszego systemu firmy Microsoft. Komputery pasjonują mnie od lat młodzieńczych, dlatego z przyjemnością poświęcę moją uwagę  problemom, z którymi nie mogą sobie Państwo poradzić.   

  • JUREK

    Dzień dobry. Mam 42 lata. Podobnie jak mój kolega, swoją przygodę z komputerami rozpocząłem w wieku kilkunastu lat. Bogate doświadczenie i ugruntowana wiedza w dziedzinie informatycznej pozwalają mi na precyzyjne postawienie diagnozy i rozwiązanie problemu komputerowego. Oddaję się do Państwa dyspozycji.

Wielu nam zaufało! ty też możesz.

Sprzedajemy nowe oraz używane zestawy komputerowe. Diagnozujemy usterki komputerowe. Czyścimy i konserwujemy sprzęt komputerowy. Aktualizujemy i konfigurujemy oprogramowanie. 

Nie ma problemu, jakiego byśmy nie rozwiązali. Świadczymy również usługi z zakresu odzysku i archiwizacji danych.